אביזרים ממותגים

המיתוג, שהוא הקו העיצובי של העסק בא לידי ביטוי קודם כל במוצרים שמלווים את ההתנהלות היום יומית, כמו קטלוגים, ניירת פרסומית, שילוט וכו׳. אבל גם לפריטי קד״מ (קידום מכירות) יכול להיות חלק במערך השיווק שלכם. מדובר בפריטים יום-יומיים שלאו דווקא קשורים לפעילות החברה, אבל מעוטרים בלוגו החברה או אלמנטים המזוהים איתה. בקטגוריה הזאת תוכלו למצוא מצתים, מחברות, תרמוסים, עטים, כוסות חד״פ ועוד… אולי בדר״כ לא ניתן לקשר אותם באופן ישיר לעליה במכירות, אבל מדובר במהלך שתורם לזכירות של המוצג והאופן בו רואים אתכם כלפי חוץ. לפעמים מחווה קטנה של מתנה ללקוח שעלתה פחות מ-10₪ יכולה לעשות את ההבדל בדעה שלו לגביכם. הדבר תקף גם לעובדים שמקבלים מתנת הצטרפות או שי לחג, זה גורם לחיזוק תחושת השייכות לחברה ושיפור התרבות הארגונית.
אנחנו נשמח לסייע לכם לבחור את המוצרים הממותגים שהכי מתאימים למטרות שלכם, חשיבה נכונה יכולה להביא רעיונות מחוץ לקופסא שיעשו את ההבדל. נבחר ונעצב עבורכם את המוצרים בקפידה וגם נסייע בהפקת התוצרים או בחיבור לספק הנכון בדרך לתוצאה המושלמת.
בשיחה הראשונית נבין את הצורך שלכם, נבחר ביחד את המוצרים הרלוונטיים או שנעבור לסשן חשיבה לצורך מציאת ההברקה שעוד לא חשבו עליה. לאחר ההחלטה נעבור לעיצוב מיוחד או פשוט בהתאם לשפה העיצובית, בשלב הזה כבר נדבר על כמויות ונגיש לכם הצעת מחיר לייצור, או שנפנה אתכם לספק מתאים שיידאג לכם למיתוג המוצרים בפועל.

לאיזה עסקים מיועד השירות?

חברות שמחפשות פתרונות למיתוג מעסיק, עסקים שמחפשים דרכים חדשות להגדיל את החשיפה, מתנות לחגים ועוד.

כמה זה עולה?

עלויות העיצוב בדרך כלל יהיו זניחות, בהתאם לאופי העיצוב הדרוש (פעמים רבות מדובר רק בלוגו שצריך למקם באופן נכון). עלויות הפקת המוצרים משתנות בין מוצר למוצר החל משקלים בודדים ליח׳.

רוצים לראות עוד דוגמאות ולקבל פרטים נוספים?

מוצרים נוספים שאנחנו מציעים: