עיצוב גדר מדברת

הגדר המדברת היא בדר״כ הפנים של הפרוייקט שלכם עבור כל מי שנחשף אליו תוך כדי טיול ברחוב או נסיעה בכביש. היא הדבר הראשון שיפגוש אותו עובר אורח שיכול גם להפוך לרוכש בפרוייקט, כמו גם רוכשים פוטנציאליים שמגיעים לראות ועדיין לא יודעים באמת מה קורה בתוך האתר. בקיצור, כדאי שהגדר שמקיפה את הפרוייקט שעליו עמלתם, תיראה מרשימה לפחות כמו הפרוייקט העתידי. במצב אידיאלי אנחנו נכנסים לפרוייקט בשלב מוקדם ומלווים אתכם בתהליך מיתוג הפרוייקט לצורך שיווק שלו. ככה אנחנו דואגים שהמסרים החשובים יעברו לכל טווח החשיפה של הלקוחות לפרוייקט, בצורה אחידה ומרשימה כדי לספר את הסיפור של הפרוייקט בצורה נכונה. הכנה נכונה כוללת מחשבה ויצירת אופי לפרוייקט תוך התחשבות ביתרונות והחסרונות היחסיים שלו והתאמתם לקהל היעד.
אתר בניה הוא מקום שבו קורים דברים גדולים, אבל גם לכלוך ובלגן. כדי לחזק את תדמית החברה ולשמור על אסתטיות, מומלץ ליצור חיפוי ממותג לגדר המקיפה את האתר- הגדר המעוצבת תורמת גם למאמצי שיווק הפרוייקט לרוכשים פוטנציאליים.
אנחנו מעצבים את הגדר באופן מדוייק ע״פ המידות שאתם מספקים לנו ע״פ תכנית או מדידה בשטח. מלבד המשכיות השפה העיצובית של הפרוייקט, אנו מתחשבים גם בתנאי השטח, למשל במיקום המסרים המרכזיים בחלקים הפונים לכביש ויצירה של הרמוניה בין הפרוייקט לשטח המקיף אותו.

לאיזה עסקים מיועד השירות?

חברות יזמיות בתחום הנדל״ן, קבלני בניין, משרדי פרסום המייצגים חברות בניה.

כמה זה עולה?

העלות משתנה בהתאם לסטטוס בו נמצא הפרוייקט מבחינת מיתוג, מרכיבים כמו לוגו לפרוייקט או יצירת שפה עיצובית יכולים להתווסף במידה והגדר היא התוצר הראשון שיוצא לשיווק. המחיר המחל מ-1,000₪+מע״מ לקטע באורך 8 מ׳
IMG_5123
DOVGUR1
PHOTO-2022-05-12-12-29-18 3
Gader1
1
Gader4

רוצים לראות עוד דוגמאות ולקבל פרטים נוספים?

מוצרים נוספים שאנחנו מציעים: