מיתוג עושה את כל ההבדל

מיתוג נכון הוא הבסיס להצלחה של כל עסק, הוא אורז בתוכו את האופי והאיכויות של המוצרים/שירותים שלכם למעטפת שמנגישה אותם ללקוחות.
העולם שלנו מלא במותגי ענק שמספרים סיפור בלי צורך במילים- כל ילד יודע לזהות את הלוגו של מקדונלדס או קוקה קולה, נעל של נייק כמעט תמיד תעלה יותר מריבוק ומותגים כמו גוצ׳י או מרצדס מתומחרים במאות אחוזים יותר ממותגים עממיים ולא רק בגלל איכות החומרים. אז לא תמיד חייבים לכוון למיתוג המוצר כפרימיום, אבל ישראלים אוהבים מותגים ורכישה של מוצר שממותג נכון תהיה טבעית יותר עבור הלקוח מאשר מוצר עמום ללא אופי, זה נכון לכל תחום- הרושם הראשוני קובע!
אז בואו נתחיל:

עיצוב הלוגו

לוגו הוא הפנים של העסק שלכם! כל תהליך ההיכרות של הלקוחות עם המוצר או העסק שלכם, מתחיל בדרך כלל בלוגו מצוין, שאמור לבטא את האיכויות של העסק שלכם כבר ממבט ראשון.
לכל עסק יש לוגו, את זה אתם יודעים, לפעמים אפילו לפני שנפתח תיק במס הכנסה (אהמ.. בונות ציפורניים) וכולנו יודעים שהתהליך היום הפך לפשוט מאי פעם- מורידים אפליקציה או נותנים לאחיין בן ה-8 לשחק קצת עם המחשב והופ יש לכם לוגו .. אבל לא על זה אנחנו מדברים.
הלוגו שלכם צריך לבטא את מהות העסק ולעשות את זה בצורה ממוקדת ומדוייקת, לוגו מושלם הוא לא לא תהליך שקורה באופן אוטומטי, אנחנו מתחילים בלהכיר את העסק שלכם, את השירות והייחודיות שהוא מציע ואת הערכים שהוא מייצג. אנחנו מעצבים סקיצות בהתאם לעולם שבו מתקיים העסק ובהדגשת הנקודות החזקות שלו. את הסקיצות נשלח לכם לאישור ומשם נמשיך ע״פ הדגשים שלכם לליטוש של הלוגו מכל הכיוונים עד שהכל יהיה מושלם.
אנחנו יודעים שהצרכים של כל עסק הם שונים, יש חברות גדולות שצריכות ייחודיות שדורשת שעות של מחשבה והעמקה על מנת לפצח ולפתח את הקונספט שיבליט אותם מול כל המתחרים, ויש גם עסקים קטנים שיכולים להסתפק בלוגו שפשוט יהיה יפה ומבטא את העסק. אנחנו יודעים לספק את הסחורה בשתי המקרים ולהתאים עבורכם את חיבלת המיתוג המדויקת עבורכם.
אנחנו בונים ספר מותג הכולל הנחיות ודגשים שמבטיחים המשכיות והטמעה נכונה של המיתוג בחיי היום יום של העסק- עבור עסקים שזקוקים לכך.

קצת דוגמאות ללוגואים

דוגמאות לתהליך

מעטפת מיתוג שמקיפה את העסק

אז יש לנו לוגו, ועכשיו צריך להטמיע את השפה בעיצובית בצורה שתייצר המשכיות וזיהוי של העסק. כמובן שאנחנו ממשיכים לעצב עבורכם מוצרים בהתאם להתנהלות היום יומית שמלווה את העסק שלכם, כולל ייעוץ והפקת התוצרים במקרה הצורך. כמו שכבר אמרנו, אנחנו אוהבים את העשייה שלנו ויותר מנשמח לקחת חלק וללוות אתכם ביצירת התוצרים שיספרו את הסיפור שלכם.

מה אפשר למתג?

כמובן שיש עוד המון אפשרויות בהתאם לתחום הפעילות שלכם

אז למה שלא תעצבו לי לוגו ואני אשלח אותו לבית דפוס להדפסה על מוצרים שאני אבחר?
אתם יכולים, אבהל זה מאוד לא מומלץ. אנחנו שמים דגש על איכות ודיוק בכל תוצר שאנחנו מעצבים, עיצוב ״על הדרך״ של בית דפוס שרק רוצה לסמן וי על ההדפסה לא דומה לעיצוב מקצועי שמתחשב בכל הפרמטרים כדי להגיע לתוצאה מדוייקת שתשדר איכות בכל פרט.

למה אתם מחכים? קבלו הצעת מחיר למיתוג העסק

שאלות ותשובות

אנחנו מעצבים עבור לקוחות מגוונים, גדולים כקטנים מעל 10 שנים, החל מעיצוב הלוגו ובניית השפה העיצובית המותאמת לעסק שלכם וכמובן גם הטמעת הקו המנחה בכל התוצרים השונים שמלווים את חיי העסק שלכם. שביעות הרצון שלכם היא נר לרגלנו וזו לא סיסמא- מעל הכל חשוב לנו שתצאו מרוצים. לכן אנחנו מתחילים בתיאום ציפיות ולמידת הצרכים שלכם וממשיכים בעבודה מקצועית שמבטיחה שתקבלו סקיצות שונות ומגוונות במטרה לקלוע לטעם שלכם. התהליך ממשיך בליטושים של כל אספקט בלוגו כדי לוודא שהתוצאה הסופית תמיד תהיה מושלמת בשבילכם.

אנחנו מציעים פתרונות דפוס לכל סוגי התוצרים, החל מתוצרים פשוטים כמו ניירות משרדיים או כרטיסי ביקור ועד למיתוג רכב, שלטי פנים וחוץ וכל דבר שהעסק שלכם צריך כדי לייחד אותו בכל חשיפה ללקוחות. כמובן שתוכלו לבחור להדפיס אצלנו או לבחור בית דפוס משלכם. בכל מקרה אנחנו נכין עבורכם קבצים שבנויים בהתאמה מיוחדת עבור כל תוצר ע״פ המידות והדגשים 

אחרי שהגענו לשלמות, אנחנו שולחים לכם את הלוגו בפורמט png (שקוף) ו-pdf (איכות הדפסה). בנוסף אם קיימים בלוגו אלמנטים בצבעים כהים או בהירים במיוחד, אנחנו מייצרים גם גרסא בצבע נגטיבי כדי להקל על הדבקה על רקעים כהים/בהירים.