תיק לקוח - אצל מישל

תקופת הזמן שאנו מלווים את הלקוח: 2018 – היום
תקציר השירותים: מיתוג, בניית אתר מכירתי, יצירת ועיצוב תוכן לרשתות החברתיות, בניית אסטרטגיית פרסום, קידום ברשתות החברתיות
כמות תוצרים משוערת: מעל 1,000 פוסטים | כ-200 מודעות עיתון | מגוון חומרים מממותגים מודפסים
אתר החברה: www.chez-mishel.co.il

את חברת ״אצל מישל כלי בית ומטבח״ אנחנו מלווים משנת 2018, בתחילה כמשרד הפרסום ״קוויק פרסום״. התחלנו ממיתוג העסק מחדש-  עיצוב לוגו מודרני ובניית השפה העיצובית. בהמשך בנינו אתר מכירתי שבשעת עלייתו לאוויר היה מתקדם במיוחד ועבר שדרוגים לאורך הדרך. הלקוח קיבל מאיתנו שירות שוטף ומקיף החל מבניית אסטרטגית הפרסום דרך מימוש שלה במדיות השונות- באונליין ובאופליין. 
במהלך התקופה יצרנו קשר עם מובילי דעת קהל בתחום הבישול והלייפסטייל ובמקביל יצרנו תכנים מסביב למוצרים ועולמות התוכן של החברה על מנת לייצר תזרים קבוע של תכנים איכותיים ומעוצבים באיכות גבוהה.
כמובן שדאגנו גם לכלל ההיבטים בחיי היום יום של העסק, כמו מדבקות וגלויות משלוחים המצורפות למשלוחים המגיעים ללקוחות, שלטי מבצעים מעוצבים לחנות, מיתוג רכבי החברה ועוד…
התוצאות לא איחרו להגיע- עמוד האינסטגרם גדל תוך שנה מ-1,000 ל-30,000 עוקבים אמיתיים ורלוונטיים המתעניינים במוצרים ובתכנים של החברה, האתר עובד ומגיע למחזורים גבוהים במיוחד בכל חודש מחדש ולאחר תקופה של עבודה משותפת החנות עברה מחנות קטנה של 40 מ״ר לחנות הדגל העכשווית בגודל 300 מ״ר.

חלק מהעבודה המשותפת שלנו: