עיצוב מסמכים

מסמכים הם בדרך כלל דבר אפור ואפילו משעמם (תלוי עבור מי). אם נחשוב על זה, כל מסמך עובר עיצוב מסוים: הסידור ההיררכי לפי כותרות, נושאים ותתי נושאים, הדגשה, כתב קטן וגדול – כל זה נכנס תחת הגדרה של עיצוב. יש מסמכים שלא צריכים יותר מידי, מספיק פעם אחת לעשות מיתוג נחמד לנייר המכתבים וזה מספיק לשימושים רבים לצורך תקשורת מול לקוחות וגם פנים משרדית. לפעמים, תצטרכו אותנו קצת יותר, כשמדובר בטבלאות, גרפים, השוואות, סעיפים מרובים והיררכיה מורכבת – כדאי להיעזר במומחים. אנחנו יודעים לקחת את הניירת שלכם ולשדרג אותה עבור כל מטרה בה תחפצו, נסדר לכם את המידע וננגיש אותו בצורה נעימה לעין בלי להתפשר על העברת המסרים ונוחות הקריאה.
כשאנחנו אומרים מסמכים, אנחנו מתכוונים לניירת שבה מילים ונתונים הם העיקר, אם אתם מחפשים לעצב ניירת פרסומית עם מידע על מוצרים ושירותים, אנחנו ממליצים להסתכל בעמוד העוסק בפלאיירים, קטלוגים וחוברות. אם אתם מחפשים למתג את המשרד שלכם עם פולדרים וכרטיסי ביקור, תוכלו לראות דוגמאות בעמוד ניירת משרדית.
אתם תסבירו לנו את הצורך שלכם ואנחנו נדאג לעצב בצורה הנכונה ביותר. בתהליך העבודה נתייעץ ונהיה קשובים לבקשותיכם וכמובן שנשמור על דיסקרטיוטת במידה ומדובר על מידע רגיש. אם אתם מחפשים דרך לארגן מידע בצורה אינטראקטיבית שבה תוכלו לעדכן מידע בזמן אמת ולהיעזר בפעולות אוטומטיות לייעול שיטות העבודה- אנחנו ממליצים על www.monday.com מערכת מעולה בהתאמה אישית שגם נשמח לעזור לכם להקים.

לאיזה עסקים מיועד השירות?

חברות, משרדים וחנויות, לצורך: התנהלות מול לקוחות, חוברת הנחיות לעובדים, הצגת מידע ועוד.

כמה זה עולה?

רוצים לראות עוד דוגמאות ולקבל פרטים נוספים?

מוצרים נוספים שאנחנו מציעים: