עיצוב תפריטים

הלקוחות יחזרו אליכם בגלל הטעם, אבל כדאי שגם החוויה מסביב תהיה מהנה. אנחנו מעצבים מגוון מוצרים מיוחדים עבור תחום המזון, ומעל כולם – תפריטים. תפריט מאפשר לך מיתוג של פני העסק על גבי האובייקט השמיש ביותר בתחום וכשהוא מעוצב באופן שמושך את העין וברור להבנה – הוא ישפר את חווית הלקוח מקצה לקצה. נוכל ליצור עבורכם תפריט קיר, תפריט נייר פשוט או עם גימורים וכריכת עור, תפריט תלת מימד בחיתוך צורני וכל אופציה אחרת שתעלה לכם בראש. בנוסף אנו מציעים לעסקים בתחום המזון עוד מגוון שירותים מעוצבים: מיתוג קופסאות טייק אוואי, שקיות נייר וניילון, נייר פרגמנט ממותג, אריזה לכל סוג מזון, שילוט אווירה עם/בלי תאורה, קירות ממותגים- את כל זה ועוד אנחנו מעצבים בהתאמה אישית למקום שלכם והאופי שלו. כמובן שאם אתם בשלב הפתיחה ועדיין אין לכם לוגו, נשמח מאוד ללוות אתכם מההתחלה.
כמו שהמבורגריה לא דומה למסעדת יוקרה, כך גם סגנון התפריטים משתנה ממקום למקום, אנחנו מציעים את כל הפתרונות משלב העיצוב ועד הדפסה והפקה של תפריטים שמתאימים בדיוק בשבילכם. בנוסף אנחנו מעצבים גם תפריטים לאירועים שלכם כמו חתונה, בר מצווה, חיהנ או יום הולדת. תוכלו להתרשם ממגוון עיצובים ולהזמין משלוח עד הבית באתר שלנו המיועד למיתוג אירועים www.doona-event.co.il
במידה ואנחנו כבר עובדים יחד, או שבנינו לכם את המיתוג, יהיה לנו קל יותר לגשת לעיצוב התפריט על בסיס השפה העיצובית הקיימת. גם אם לא, זה לא נורא! אנחנו אוהבים אתגרים ונשמח לעצב את התפריט שיישקף בצורה הטובה ביותר את המקום שלכם ויעזור ללקוחות לקבל את החוויה בדיוק כמו שהייתם רוצים. אנחנו מקבלים ממכם את תוכן התפריט כתוב בקובץ וורד או pdf ומעצבים אותו בהתאם לתיאום הציפיות בינינו. נשלח לכם סקיצות לאישור ונבצע תיקונים בהתאם לצורך עד לקבלת התוצאה המושלמת. לאחר מכן נעבור להדפסה וכמובן שנשמח גם לבצע התאמות כמו תפריט נייר ע״ב התפריט על הקיר או גרסא נוספת של התפריט באנגלית או צרפתית.

לאיזה עסקים מיועד השירות?

בעלי עסקים בתחום המזון – מזון מהיר, מסעדות פועלים, מסעדות שף, קייטרינג, שפים פרטיים ועוד…

כמה זה עולה?

המחיר משתנה בהתאם למס׳ גורמים כמו הצורך בשפה עיצובית חדשה או באלמנטים מיוחדים כמו תמונות, עיטורים וציורים, אורך התפריט וכמובן סוג ההדפסה והגימורים. מחיר ממוצע לעיצוב תפריט של 4 עמודים (כולל עמוד שער) כ-700-1500 שח.

רוצים לראות עוד דוגמאות ולקבל פרטים נוספים?

מוצרים נוספים שאנחנו מציעים: