חוברות מידע, פלאיירים וקטלוגים

חומרים מודפסים יכולים לסייע רבות בתהליך השיווק והמכירה של כל מוצר או שירות. אתם יכולים לשלב אותם בהתאם לתהליך המכירה שלכם ואנחנו נשמח לסייע בתכנון, עיצוב והפקה שלהם עבור כל מטרה. חוברת או ברושור יכולים לשמש אותכם להצגת מוצרים בקטלוג, להמחשת הסיפור של החברה (פרופיל חברה), לשיווק פרוייקט נדל״ן, לליווי של קורסים ועוד. פלאיירים לעומת זאת משמשים בעיקר לשיווק, באופן טבעי אחוזי ההתייחסות של לקוחות לפלאיירים הם לא גבוהים במיוחד, אבל באמצעות שילוב של רעיון טוב ועיצוב נכון – ניתן להפיק גם מהם הרבה תועלת!
פלאיירים יכולים להגיע במגוון גדלים, כשהפופולרי ביותר הוא A5 (חצי מדף A4), אנחנו יוצרים גם תלי דלת אשר מיועד לתליה על דלתות הבתים ולפיכך בעל אחוזי התייחסות גבוהים יותר. חוברות וקטלוגים ניתן לייצר בכל גודל ובמגוון תצורות: החל מברושור מתקפל מנייר עבה בעל 4 או 6 עמודים ועד חוברת בהיקף עמודים בהתאם לדרישתכם. קיים מבחר של גימורים שונים עבור חוברות כמו הבלטת אלמנטים באמצעות לכה, טקסטורת זהב מבריק, חיתוכים מיוחדים ועוד.
הכל מתחיל בתיאום ציפיות, בשלב הראשוני נבין את התועלת שברצונכם להפיק מהחומרים המודפסים, כך נוכל לגשת לתהליך החשיבה והעיצוב בצורה מדוייקת. אנחנו מתכננים יחד איתכם את התוכן שצריך להיכנס ואת אופן ההצגה שלו מבחינה עיצובית והיררכית ובדרך הזו מתחילים לצקת את המידע ולהעניק לו צורה מרשימה בהתאם לקהל היעד. לכל אורך התהליך נשתף אותכם ונקשיב לחוות דעתכם, לצד עצות וחשיבה מתמדת מהצד שלנו במטרה ללטש עד שלמות כל פרט. כמובן שהתהליך משתנה גם בהתאם להיכרות המוקדמת בינינו, לקוחות קבועים שעובדים איתנו בשוטף ייקבלו בדר״כ עבודה מהירה יותר עם פחות צורך בתיקונים – כי באופן הגיוני יהיה פשוט יותר לעבוד כשכבר מכירים את החומר והטעם הייחודי של הלקוח. גם אם זו הפעם הראשונה שנעבוד יחד, אנחנו מבטיחים לתת הכל כדי שתצאו עם תוצרים שתוכלו להתגאות בהם.

לאיזה עסקים מיועד השירות?

חוברות וקטלוגים מיועדים בעיקר עבור חברות שמשתמשות בסוכנים או אנשי מכירות שצריכים להציג ללקוחות את המוצרים בצורה נוחה, או לצורך הצגת פרופיל החברה. פלאיירים מיועדים עבור כל עסק שרוצה להיחשך ללקוחות חדשים באופן פיזי – ניתן להשתמש בהם במגוון דרכים כגון חלוקה בבניינים, הצבה בנק׳ אסטרטגיות ועוד.

כמה זה עולה?

מחיר העיצוב משתנה בהתאם למורכבות העבודה הנדרשת מאיתנו וגם בהתאם לכמות העמודים בחוברת, הצורך בכתיבת או שכתוב תוכן, השוני בפורמט העיצובי בין העמודים ועוד. בדר״כ המחיר פר עמוד יהיה כ-70-200₪. במקרה של עיצוב פלאייר דו״צ המחירים נעים בטווח של ₪400-1,000 בהתאם למורכבות.

רוצים לראות עוד דוגמאות ולקבל פרטים נוספים?

מוצרים נוספים שאנחנו מציעים: