שילוט מידע והכוונה

שילוט מידע הוא חיוני במקומות גדולים כמו קניונים, מפעלים, קופות חולים, בנייני משרדים ועוד. אם תזכרו את הפריט הזה שנקרא שילוט, תשימו לב שאתם עלולים לפעמים למצוא יותר שלטים מאנשים. אז נעזוב בצד את שלטי הפרסומות ונתמקד בשילוט מידע, שבא להכווין אותנו ליעד או ללמד אותנו על חוקי המקום, מחירי המוצרים או מבצעים. שילוט הכוונה נכון יכול לגרום ללקוח להגיע אליכם לחנות גם בלי תכנון, בתוך החנות תוכלו להודיע על המבצעים או המחלקות השונות – ואם עושים את זה נכון זהו פרט שתורם הרבה לערך המותג ולעלות גם את הערך בקופה. שילוט הכוונה בבנייני משרדים או מרכזי קניות צריך להיעשות בהתאם לאופי המקום, באווירה יוקרתית ע״י שימוש בחומרי גלם וטקסטורות תלת מימד, או בכלל אותיות גדולות וצבעוניות בסמוך לג׳ימבורי או למתחמי הילדים. שילוט הוא חלק בלתי נפרד מחיי המותג שלכם, וגם אם הוא ״רק״ בא לספר איפה מחלקת ירקות הוא יכול לתת לכם וללקוח ערך רב.
שילוט יכול לבוא בהמון צורות, החל ממדבקה פשוטה (בחיתוך צורני כמובן) ועד לאותיות בולטות עם טקסטורות של זהב ושילוב אבן ועץ. אנחנו נשמח לעצב וגם להפיק עבורכם את השילוט שייקלע בול לעסק שלכם ויעשה את העבודה הכי טוב שאפשר!
אנחנו מקבלים ממכם את הפרטים על מטרת השילוט והדגשים שלכם, ומוסיפים מחשבה משלנו ועיצוב ע״פ היררכיה נכונה תוך התחשבות בקו העיצובי הרצוי. נגיש לכם סקיצות בהתאם להסכם בינינו ונלטש כל פרט עד לשלמות. בהתאם לצורך ולגודל הפרוייקט, ניצור עבורכם הדמיות לשילוט כדי שנוכל כבר להרגיש את התוצאה. לאחר אישור העיצוב, נבחר את החומרים מהם יורכב השילוט, נחתוך, נרכיב ונדביק מה שצריך והכל יישלח אליכם עד לפתח הדלת. *ניתן לקבל גם שירות התקנה בתיאום מראש ובתוספת תשלום.

לאיזה עסקים מיועד השירות?

בנייני משרדים וחברות ניהול, בעלי חנויות ומשרדים, מפעלים ומחסנים לוגיסטיים, אולמות אירועים, סוכנויות רכב ועוד…

כמה זה עולה?

עיצוב שלט בהתאמה אישית או במיתוג מיוחד מתחיל ממאות שקלים בודדים ויכול לעלות בהתאם לגודל ומורכבות השילוט. אנחנו יוצרים שלטים ממגוון חומרים וגימורים שמשפיעים גם הם על המחיר. בנוסף תוכלו למצוא אצלנו מגוון שלטים גנריים שכבר עיצבנו באתר ללקוחות פרטיים www.palmeira.co.il

רוצים לראות עוד דוגמאות ולקבל פרטים נוספים?

מוצרים נוספים שאנחנו מציעים: